Palniki przemysłowe Weishaupt

Kompaktowe palniki przemysłowe Weishaupt to rozwiązanie przeznaczone do zastosowań w obiektach jedno- i wielorodzinnych. Konstrukcja urządzenia została przemyślana tak, aby palniki zapewniały najwyższą efektywność, sprawność, przy zachowaniu optymalnych parametrów ekonomicznych spalania. Jakie cechy mają planiki przemysłowe Weishaupt?

Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach – gazowej i olejowej, o zróżnicowanej mocy. Na rynku można więc spotkać palniki w zakresie od 12kW aż do 570 kW mocy. W technologii produkcji tych palników, firma postawiała na najwyższą jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych technologii, optymalizujących działanie palnika i zwiększających jego wydajność.

Na uwagę z pewnością zasługują mikroprocesory sterujące i nadzorujące proces spalania, zapewniające najwyższą sprawność. Istotne jest również cyfrowe zarządzanie pracą palnika, dzięki któremu dostarczana jest zawsze dokładnie taka ilość ciepła, jaka jest aktualnie potrzebna.

Ogromnym ułatwieniem dla użytkowników jest fakt, że wszystkie palniki przemysłowe Weishaupt działają w pełni automatycznie, co minimalizuje zaangażowanie właściciela nieruchomości w ich manualne ustawianie czy włączanie.

Palniki przemysłowe Weishaupt przeznaczone są do zasilania paliwem w postaci oleju opałowego EL i oleju opałowego EL o niskiej zawartości siarki. Doskonale sprawdza się także olej opałowy z domieszką do 10% biokomponentów, a także olej EL A Bio 5 i 10.

Udostępnij: