Rolety podtynkowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Rolety podtynkowe to rozwiązanie stosowane przez coraz większą liczbę Polaków. Tego rodzaju osłony charakteryzują się dużą opłacalnością i funkcjonalnością. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w rolety podtynkowe.

Rolety podtynkowe – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wbrew pozorom rolety podtynkowe to nie tylko dekoracja na okna. Podczas chłodnych miesięcy pozwalają na redukcje utraty ciepła. Na wiosnę i w lecie chronią pomieszczenie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz nadmiernym nagrzewaniem. Ich wykorzystanie w czasie upalnych dni pozwala na delektowanie się przyjemnym chłodem. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność prądu zużywanego przy wykorzystaniu wentylatorów oraz klimatyzatorów.

Warto wspomnieć o dużej wartości dekoracyjnej rolet podtynkowych. Omawiany produkt wkomponuje się w modernistyczne, minimalistyczne budownictwo. Warto dodać, że opisywany rolety mogą występować w wersjach obsługiwanych ręcznie lub elektrycznie. Ta druga opcja pozwala na podnoszenie lub opuszczenie rolet bez konieczności wstawania z fotela. Ponadto opisywane rozwiązanie zapewnia więcej prywatności i chroni wnętrze domu przed wzrokiem wścibskich sąsiadów lub przechodniów. Poza tym rolety podtynkowy zawierają elementy antywłamaniowe, co minimalizuje ryzyko udanego włamania. 

Udostępnij: