Laserowe powiększanie ust

Laserowe powiększanie ust to nowoczesny sposób na zwiększenie objętości ust bez zastrzyków, bez bólu i bez przestojów! Zaawansowane technologicznie laserowe powiększanie ust to z pewnością nowy trend w kosmetyce! Podobnie jak w przypadku wszystkich zabiegów laserowych, laserowe powiększanie ust jest tymczasowym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy chcą uzyskać bardziej młodzieńczy, pełniejszy wygląd ust.

Z wiekiem skóra na naszym ciele zaczyna tracić elastyczność. Osłabienie włókien kolagenu i elastyny powoduje, że nasza skóra traci jędrność i napięcie. Zabiegi laserowego powiększania ust są ukierunkowane na tkankę skórną i okolice ust.

Laserowe powiększanie ust

Usta są najseksowniejszym elementem twarzy, ale starzeją się szybciej niż reszta twarzy. Obecnie wiele klinik oferuje innowacyjną procedurę laserową, dzięki której usta wyglądają świeżo, są większe i młodsze bez zastrzyków i wypełniaczy. Laser celuje w kolagen znajdujący się w błonie śluzowej wewnątrz jamy ustnej. Rezultaty są widoczne natychmiast, a sama procedura trwa do 15 minut. Zabieg nie wiąże się z bólem i nie powoduje przestojów. Tkanka błony śluzowej zawiera 5 razy więcej kolagenu niż skóra właściwa, a laser może wytworzyć wystarczająco dużo ciepła, aby stymulować produkcję lub syntezę nowego kolagenu bez powodowania uszkodzeń sąsiednich tkanek. Laserowe powiększanie ust to skuteczna metoda.

Zabiegi laserowego powiększania ust są wymagane raz w miesiącu przez 3 miesiące, a następnie jedna sesja co 3 miesiące w celu utrzymania zwiększonej pełności ust. Jeśli szukasz nowego sposobu na dodanie ustom pełności bez użycia igieł, to laserowe zabiegi powiększania ust mogą być odpowiedzią, której szukałaś.

Udostępnij: