Piękne usta bez problemu

Piękne i ponętne usta to marzenie każdej pani. Niestety nie zawsze natura obdarza pożądanym kształtem ust, obecnie jednak bez większych problemów można takie niedoskonałości poprawić. Pośród wielu innych zabiegów medycyny estetycznej na uwagę na pewno zasługuje laserowe powiększanie ust.

Co daje laserowe powiększanie ust

Ze względu na sposób wykonywania zabiegu, laserowe powiększanie ust może być wykonywane niemalże u każdej zainteresowanej kobiety. Usta poddawane są działaniu promienia lasera, ustawionego na właściwą temperaturę. Dzięki temu przenika on w głębsze warstwy skóry, rozgrzewając je i tym samym pobudzając produkcje kolagenu i elastyny. Składniki te bowiem odpowiadają za jędrną skórę, a w przypadku ust przyczyniają się do powiększenia ich kształtu i nadaniu im większej pełności.

Zaletą laserowego powiększania ust z pewnością jest przede wszystkim brak skutków ubocznych. Ze względu na fakt, że nie ma drastycznej ingerencji w tkankę ust, nie ma również konieczności długiej rekonwalescencji po wykonaniu zabiegu. Panie nie muszą rezygnować ani z pracy, ani z uprawiania sportu czy innych, ulubionych zajęć.

Powiększanie ust przy pomocy lasera daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Jeśli jednak panie życzą sobie mieć o wiele pełniejszy kształt, wówczas mogą poddać się kolejnym zabiegom tego typu.

Udostępnij: