Jak naturalnie głęboko czyścić plamy z dywanu bez maszyny do czyszczenia parą

Więc… przyznam, że nie mamy maszyny do czyszczenia parą dywanów. Nigdy go nie posiadałem, a kiedy go używaliśmy (jak kiedyś), pożyczyliśmy go od mojej matki. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że zawsze mieliśmy głównie drewniane podłogi, a kiedy przychodzi czas na wyczyszczenie posiadanego dywanu, po prostu zatrudniamy profesjonalistów, aby zrobili to za nas.

Problem w tym, że co, jeśli nie ma czasu na wezwanie profesjonalistów, zanim ludzie przyjdą?

A co, jeśli nie masz pieniędzy, aby zadzwonić do profesjonalistów i nie możesz dłużej żyć z tą brudną plamą na dywanie, dopóki w końcu nie będziesz mieć funduszy, aby zadzwonić do profesjonalistów szukając ich pod: Pranie dywanów Warszawa?

Dzisiaj rozwiązujemy ten problem! Obietnica!

Ponadto, chociaż możesz pomyśleć, że czyszczenie dywanu bez środka do czyszczenia dywanów lub zatrudnianie profesjonalistów do czyszczenia dywanów jest powszechną wiedzą, wkrótce zdasz sobie sprawę, że może tak nie jest, gdy jedno z twoich dzieci miało krwawienie z nosa na całym dywanie i wykorzystałeś swoją „ powszechną wiedzę na temat czyszczenia dywanów ”, aby go wyczyścić, klepiąc się po plecach, aż obudzisz się następnego dnia i odkryłeś, że wykonałeś okropną robotę, ponieważ plama jest nadal bardzo widoczna i Brzydka !!

Tylko ja??? Ok.

Jak naturalnie głęboko czyścić dywan bez maszyny do czyszczenia parą

Po pierwsze!

Co będziesz potrzebował

do głębokiego czyszczenia dywanu bez maszyny do czyszczenia dywanów!

proszek do pieczenia

Dlaczego soda oczyszczona?

Może dezynfekować! Delikatnie dezynfekuje … ale nadal ma zdolność dezynfekcji! I POTRZEBUJESZ dezynfekować dywan od czasu do czasu, zwłaszcza jeśli nikt nie zdejmuje butów, gdy uderzają w drzwi. 

Pochłania również brzydkie zapachy! Jest to całkowicie usuwający zapachy, który służy wielu celom.

I jest BARDZO BARDZO skuteczny w usuwaniu plam po rozcieńczeniu ciepłą wodą.

Dlaczego ciepła woda zamiast zimnej?

Ekstrakcja zimną wodą , oparta na analizach ekspertów, jest nieco bezpieczniejsza niż ekstrakcja gorącą wodą, gdy jest stosowana na naturalnym włóknie dywanowym ; jednak nie rozpuszcza tak dużo gleby. Ciepło natomiast obniża ciśnienie powierzchniowe wody , umożliwiając jej szybsze i bardziej profesjonalne czyszczenie niż zimna woda ”.

Udostępnij: